دستگاه ایربراش صورت

یکی از بهترین دستگاه‌ها در زمینه سلامت پوست و زیبایی، دستگاه ایربراش صورت یا قلم بادی است که با کارایی فوق العاده به صورت خانگی و نیز در سالن‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه ایربراش صورت دارای دو نوع بوده که:

نوع اول دستگاه ایربراش صورت به منظور پخش کردن کرم پودر و پنکیک در هنگام انجام آرایش بر روی صورت به جای استفاده از دست، اسفنج و برس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نوع دوم دستگاه ایربراش صورت در صنعت فیشیال و پاکسازی پوست کاربرد داشته و برای جذب کردن سریع آبرسان و تغذیه کردن پوست با مواد مغذی در لایه اپیدرم پوست مرد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه کاربردی دارای یک مخزن به همراه قلم ایر براش است؛ که هنگام استفاده فشار ناشی از هوا که توسط کمپرسور آن تولید شده، موجب می‌شود که کرم پودر و سایر مواد مغذی روی پوست پخش شود.

دستگاه ایربراش میکاپ صورت چیست ؟

عملکرد دستگاه ایربراش صورت به نحوی است؛ که به طور دقیق و تنظیم شده‌ای، مواد را بر روی سطح پوست صورت در مدت زمان بسیار کوتاهی پخش می‌کند. ایربراش صورت در زمینه صنعت و زیبایی با نام درما اکسی شناخته شده که با تغذیه لایه اپیدرم پوست نقش مراقبتی را ایفا کرده و به آبرسانی و حفظ طراوت پوست صورت کمک بسیاری خواهد کرد.

این دستگاه با اکسیژن رسانی، پاکسازی و تمیز کردن سطح پوست موجب کاهش چین و چروک‌های پوستی، پاکسازی و از بین بردن منافذ باز پوست و نیز از بین بردن و کاهش آکنه و لک‌های پوستی می‌شود. از ایربراش صورت می‌توان برای برنزه کردن پوست صورت به طور کاملاً طبیعی و زیبا با قرار دادن مواد رنگ و کرم‌های برنزه درون مخزن دستگاه استفاده کرد.

دستگاه ایربراش میکاپ

از دستگاه ایر براش میکاپ در سالن‌ها برای پخش یکنواخت کرم پودر و پنکیک با کمک قسمت تلمبه دستگاه بر روی پوست صورت استفاده شده که در گریم بازیگران برای فیلم و تئاتر نیز این دستگاه بی‌نظیر مورد استفاده قرار می‌گیرد. جریان هوا به واسطه کمپرسور به صورت کنترل و تنظیم شده با لوله به نازل دستگاه وارد شده و همین عامل پخش کرم بر روی صورت می‌باشد.

از ویژگی‌های فوق العاده ایربراش صورت برای میکاپ به شرح زیر می‌باشد:

  • قدرت پوشانندگی بسیار بالا روی پوست صورت
  • ایجاد درخشش و صافی پوست
  • ماندگاری و دوام بالای 12 ساعت و عدم نیاز به تجدید آرایش
  • مناسب برای پوست‌های معمولی و خشک
  • و …

 

دستگاه ایربراش صورت

نحوه استفاده از ایربراش

نحوه استفاده از ایربراش تقریباً امری ساده بوده که با تنظیم کردن درست آن می‌توان به راحتی از آن استفاده نمود. برای قرار دادن ایر براش روی پوست صورت برای داشتن نتیجه‌ای فوق العاده بهتر است آن را از فاصله تقریباً 1 تا 2 اینچی از صورت قرار دهید و پس از پایان یافتن کار دستگاه را کاملاً تمیز کنید.

در هنگام قرار دادن کرم در داخل دستگاه با فشار دادن انگشت بر روی ماشه به صورت تنظیم شده کرم پور به طور کاملاً یکنواخت و یک سطح بر روی پوست پخش شده و با پوشانندگی بالا کلیه لک‌های پوستی را پوشش می‌دهد. از دستگاه ایر براش میکاپ در سالن‌ها برای پخش یکنواخت کرم پودر و پنکیک با کمک قسمت تلمبه دستگاه بر روی پوست صورت استفاده می‌شود.

جهت استعلام قیمت دستگاه ایربراش صورت با شماره tel:02166750027 تماس بگیرید

دستگاه ایربراش میکاپ

همچنین میتوانید جهت مشاهده انواع پیستوله بادی و گریس پمپ بادی قوی کلیک فرمایید.

نتیجه گیری

یکی از بهترین دستگاه‌ها در زمینه سلامت پوست و زیبایی، دستگاه ایربراش صورت یا قلم حکاکی بادی است که با کارایی فوق العاده به صورت خانگی و نیز در سالن‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه ایربراش صورت دارای دو نوع بوده که نوع اول آن به منظور پخش کردن کرم پودر و پنکیک در هنگام انجام آرایش بر روی صورت به جای استفاده از دست، اسفنج و برس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایربراش صورت در زمینه صنعت و زیبایی با نام درما اکسی شناخته شده که با تغذیه لایه اپیدرم پوست نقش مراقبتی را ایفا کرده و به آبرسانی و حفظ طراوت پوست صورت کمک بسیاری خواهد کرد. نحوه استفاده از ایر براش تقریباً امری ساده بوده که با تنظیم کردن درست آن می‌توان به راحتی از آن استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *