کاربردهای پیچ گوشتی بادی در صنایع مختلف بسیار زیاد هستند. از این وسیله برای خطوط مونتاژ در صنایع گوناگون استفاده می‌کنند. با توجه به مزیت‌های زیادی که این نوع پیچ گوشتی دارد بازار خرید و فروش آن رونق زیادی پیدا کرده است. پیچ گوشتی بادی از طریق فشار هوا می‌تواند انواع پیچ‌های مختلف را در مکان‌های گوناگون باز و بسته کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کاربردهای پیچ گوشتی بادی در صنایع گوناگون با سایتwww.pumaair.irهمراه شوید.

کاربردهای پیچ‌گوشتی بادی درخط مونتاژ موبایل و کامپیوتر

از پیچ گوشتی بادی برای خطوط مونتاژ موبایل و کامپیوتر استفاده می‌شود. از آنجایی که این لوازم امروزه سهم زیادی از فروش لوازم الکترونیکی را دارند باید در خطوط مونتاژ به صورت گسترده تولید شوند. این وسایل دارای تعداد زیادی پیچ با سایزهای مختلف هستند که باید از یک وسیله حرفه‌ای برای بستن آن استفاده شود. پیچ گوشتی‌های بادی مجهز به سیستمی هستند که به راحتی می‌توان برای مونتاژ خطوط موبایل و کامپیوتر استفاده شود.

کاربردهای پیچ‌گوشتی بادی در صنایع خودروسازی

از پیچ‌گوشتی بادی در صنایع خودروسازی برای مونتاژ انواع خودرو استفاده میشود. ایمنی یکی از مهمترین نکات برای تولید انواع خودرو است. اگر قطعات مختلف خودرو استحکام کافی نداشته باشند با خطرات جدی سرنشینان همراه خواهند شد. برای بستن قطعات مختلف به بدنه باید از یک پیچ گوشتی مناسب استفاده کرد. پیچ گوشتی‌های بادی با مکانیزم حرفه‌ای خود می‌توانند انواع خودرو را به خوبی مونتاژ کنند.

کاربردهای پیچ‌گوشتی بادی در صنایع خودروسازی

کاربردهای پیچ‌گوشتی بادی در خط تولید لوازم برقی و خانگی

در خطوط تولید لوازم برقی و خانگی از پیچ‌گوشتی بادی استفاده زیادی می‌شود. مونتاژ برخی از این وسیله‌ها باید توسط چند مرحله و با تیم‌های مختلف انجام شود. از آن جایی که زمان مونتاژ این وسیله‌ها بسیار زیاد است برای صرفه‌جویی در زمان و انرژی از پیچ گوشتی بادی استفاده می‌شود. این پیچ‌گوشتی‌ها توانایی انجام کار پرسنل کارخانه را افزایش میدهند.

کاربردهای پیچ‌گوشتی بادی در خط تولید لوازم برقی و خانگی

کاربردهای پیچ‌گوشتی بادی در صنایع چوبی و نجاری

در صنایع چوب و نجاری نیاز به اتصال چوب با پیچ‌های مختلف وجود دارد. برای بستن و باز کردن پیچ‌ها در این صنعت از انواع پیچ گوشتی بادی استفاده می‌شود. وسایل چوبی مانند کابینت، میز و صندلی تعداد زیادی پیچ دارند که برای بستن آن‌ها زمان زیادی نیاز است. برای صرفه‌جویی در وقت و انرژی می‌توان از یک پیچ گوشتی بادی استفاده کرد. این وسیله باعث افزایش سرعت کار و جلوگیری از خسته شدن کارگران برای باز و بسته کردن پیچ خواهد شد.

کاربردهای پیچ‌گوشتی بادی در تولید دوربین مدار بسته

برای خطوط تولید دوربین مداربسته از انواع پیچ‌گوشتی بادی استفاده می‌شود. از آنجایی که ایمنی این لوازم اهمیت بسیار زیادی دارد باید با پیچ‌های مقاوم به یکدیگر متصل شوند. بستن پیچ‌ها در خطوط مونتاژ دوربین مداربسته باید توسط یک وسیله مناسب انجام شود. از آنجایی که پیچ‌های بادی در انواع مختلف می‌توانند پیچ‌هایی با سایز‌های گوناگون را ببندد برای تولید این محصولات مناسب هستند. بهترین گزینه برای بستن انواع پیچ در دوربین مداربسته پیچ گوشتی بادی است.

کاربردهای پیچ‌گوشتی بادی در تولید دوربین مدار بسته

پیچ گوشتی بادی چیست؟

به تمامی پیچ گوشتی‌هایی که با نیروی باد کار میکنند پیچ گوشتی بادی یا پنوماتیک گفته می‌شود. این پیچ گوشتی‌ها به صورت تخصصی برای بستن انواع پیچ در صنایع گوناگون به کار میروند. از آنجایی که این پیچ گوشتی‌ها مزیت‌های زیادی نسبت به سایر ابزار های مشابه دارند موردتوجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته‌اند. در ه  کارخانه تعداد زیادی از این پیچ گوشتی ها برای بستن پیچ‌های مختلف در مکان‌های گوناگون وجود دارد.

انواع پیچ گوشتی بادی

پیچ گوشتی بادی به انواع مختلفی تقسیم می‌شود. پیچ گوشتی بادی مستقیم به عنوان متداول ترین نوع آن در خطوط مونتاژ مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. نامگذاری این پیچ گوشتی بر اساس ظاهر آن انجام شده و تمامی تجهیزات داخلی آن در خط مستقیم قرار دارند. پیچ‌گوشی‌های بادی طول بلندی داشته و به راحتی می‌توانند برای پیچ هایی که در فاصله زیادی از اپراتور قرار دارند استفاده شوند. از انواع دیگر پیچ گوشتی بادی می‌توان به پیچ گوشتی بادی تفنگی اشاره کرد. این نوع پیچ‌گوشتی هم به صورت گسترده در صنایع گوناگون استفاده میشود. دسته نگهدارنده این پیچ گوشتی در زیر آن قرار گرفته و کاربر به راحتی می‌تواند از آن استفاده کند. برای استفاده از این پیچ‌گوشتی فشار بالایی نیاز نبوده و در نجاری و کابینت‌سازی کاربرد فراوانی دارد. پیچ گوشتی بادی سرکج هم نوع دیگری از این پیچ گوشتی‌ها شناخته می‌شود. سری پیچ گوشتی با بدنه آن اختلاف زاویه داشته و برای شرایطی که دسترسی به محل بستن پیچ وجود ندارد، استفاده می‌شود. پیچ گوشتی بادی مینیاتوری هم در صنایع و حوزه‌های ظریف مورد‌استفاده قرار می‌گیرد.

کاربردهای پیچ‌گوشتی بادی در صنایع مختلف

کاربردهای پیچ گوشتی بادی در صنایع مختلف باعث شده که این وسایل برای صرفه‌جویی در وقت و انرژی مورد‌توجه قرار گیرند. این پیچ گوشتی‌ها برای بستن پیچ هایی که در محل‌های مختلف قرار دارند مناسب هستند. خرید پیچ گوشتی بادی باید با توجه به نوع پیچ و محل قرارگیری آن انجام شود.

کاربردهای پیچ‌گوشتی بادی در صنایع مختلف

پیچ گوشتی بادی چگونه کار می کند؟

کارکرد پیچ گوشتی بادی بسیار ساده است. این پیچ گوشتی‌ها سیستم پیچیده‌ای ندارند و مدار داخلی آنها به سادگی طراحی شده است. این ابزار های پنوماتیک دارای یک ورودی باد هستند که شنگه باد کمپرسور آن مکان متصل میشود. این شلنگ باعث فشرده شدن هوای زیاد و انتقال آن به داخل دستگاه شده و اپراتور میتواند با فشار دادن ماشه پیچ گوشتی از آن استفاده کند. با فشردن اهرم پیچ گوشتی فشار بالای هوا باعث چرخش روتور میشود. شفت متصل به روتور نیز با چرخیدن آن شروع به کار کرده و پیچ گوشتی می‌تواند پیچ‌های مختلف را باز و یا بسته کند.

سخن پایانی

اگر برای شما هم این سوال پیش آمده که پیچ گوشتی بادی چیست، می‌توانید مطالب مختلف سایت ما را مطالعه کنید. همانطور که در این مطلب برای شما توضیح دادیم کاربردهای پیچ گوشتی بادی در صنایع مختلف باعث شده که این نوع وسیله تولید بالایی داشته باشد. انواع پیچ گوشتی بادی با توجه به نیاز مشتریان به فروش می‌رسند. از آنجایی که این وسیله کاربرد زیادی برای استفاده در صنایع مختلف دارد این روزها با کیفیت بسیار بالا تولید می‌شود. پیچ گوشتی‌های بادی برای خطوط مختلف مونتاژ مورداستفاده قرار می‌گیرند. خرید و استفاده از این محصول با مزیت‌های زیادی همراه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این محصول با مجموعه ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *